تبلیغات
جزیره

جزیره
این وبلاگ تا اطلاع ثانوی تعطیل است.. 
قالب وبلاگ

مدیروبلاگ:

زین پس عرفان طالبی مدیر وبلاگ وزینhttp://logo-erfan.persianblog.ir  مشاور من درزمینه طراحی وبلاگ می باشد

******************************************************************

منبع: سایت پزشکی قانونی کشور

فقط اجساد با مرگ مشكوك به پزشكی قانونی ارجاع می گردد

ایرنا/قزوین؛ دكتر 'داریوش مهین پی' روز سه شنبه در نشست با معاون دادستان عمومی و انقلاب اسلامی استان قزوین و نمایندگان دانشگاه علوم پزشكی، افزود: مطابق بخشنامه ارسالی از سازمان پزشكی قانونی كشور، تنها اجسادی نیاز به ارایه گزارش پزشكی قانونی دارند كه علت فوت به صورت مشكوك تشخیص داده شود.

وی ضمن اشاره به مواردی كه به هیچ وجه نیازی به ارجاع به پزشكی قانونی ندارند، گفت: ارجاع این نوع اجساد علاوه بر تحمیل هزینه به این سازمان، موجب ناخرسندی مراجعین نیز می شود.

دكتر مهین پی اضافه كرد: با این اقدام، مراجعه كنندگان با روحیه نامناسب ناشی از فوت عزیزانشان مجبور به تحمل پروسه طولانی مدت اداری خواهند شد كه گاهی اوقات در نهایت ممكن است نتیجه خاصی را نیز نداشته باشد.

منبع :سایت پزشکی قانونی کشور

 


دنبالک ها: لوگو عرفان، خروجی اخبار سازمان پزشکی قانونی کشور،
[ 1389/10/30 ] [ 11:09 ق.ظ ] [ شهاب صفایی ] [ نظرات ]

حرف اول:

مدیر وبلاگ:

پیروزی مقتدرانه تیم ملی کشورمان برابر تیم ملی امارات درمرحله گروهی جام ملتهای آسیا2011به همه ایرانیان عزیزتبریک میگویم واز همه بازدید کنندگان گرامی درخواست می نمایم ضمن بیان نطرات خود من رادربهتر شدن وبلاگ یاری رسانند

****************************************************

سعیدلو درگفتگو بامهرمطرح کرد:
نظر رئیس جمهور درباره پیروزی‌های تیم ملی/ این صعودنمایش قدرت ایران بود
رئیس سازمان تربیت بدنی با غرور انگیز توصیف کردن صعود مقتدرانه تیم ملی از مرحله گروهی جام ملت‌های 2011 آسیا تاکید کرد: فوتبال ایران ظرفیت و توان ایستادن بر سکوی اول آسیا را دارد.

علی سعیدلو در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: تیم ملی با شرایط روحی بالایی که دارد توان پیروزی برابر هر تیمی در جام ملت‌ها را خواهد داشت و امیدوارم همین روحیه تا پایان برای تیم ایران حفظ شود تا پس از سال‌ها قهرمانی جام ملت‌های آسیا برای مردم فوتبالدوست ایران رقم بخورد.

سعیدلو با بیان اینکه پیش بینی کرده بودم ایران با یک گل امارات را شکست می دهد، اظهار داشت: در پیروزی ایران تردید نداشتم و می دانستم که این دیدار را نیز می توانیم با اقتدار پشت سر بگذاریم و به عنوان بهترین تیم مرحله مقدماتی راهی دیدارهای مرحله حذفی شویم که باید این موفقیت را به کادر فنی بازیکنان تیم ملی تبریک بگویم.

وی با بیان اینکه پیروزی مقابل کره جنوبی نیز دور از دسترس فوتبال ایران نیست اظهار داشـت: با روحیه، ظرفیت و توانی که در بازیکنان تیم ملی وجود دارد اعتقاد دارم می توانیم در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد از سد کره جنوبی هم عبور کنیم و راهمان را برای رسیدن به فینال هموار نماییم.

رئیس سازمان تربیت بدنی تصریح کرد: به اعتقاد من سخت‌ترین دیدار ایران در مرحله یک چهارم نهایی است و در صورتی که از این مرحله عبور کنیم ایران جزو یکی از سه تیم برتر آسیا خواهد بود.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور نیز نتایج تیم ملی را با حساسیت و دقت نظر خاصی پیگیری می کند، اظهار داشت: ایشان همواره دیدارهای تیم ملی را دنبال می کند و در پایان هر مسابقه زودتر از ما در جریان نتایج تیم ملی هستند و اعتقاد دارند تیم ملی با شرایطی که دارد از هر نظر شایسته کسب بهترین عنوان در جام ملت‌های آسیاست.

سعیدلو در خصوص اینکه آیا تیم ملی را در دیدار مقابل کره جنوبی همراهی خواهد کرد، گفت: تیم ملی خوشبختانه با روحیه بالایی مقابل حریفان خود صف آرایی می کند و نیازی به حضور من احساس نمی شود ولی در صورتی که نیاز باشد قطعا در کنار ملی پوشان خواهم بود. اعتقاد دارم ملی پوشان می توانند ظرفیت و پتانسیل بالای فوتبال ایران را در بازی‌های آینده به نمایش بگذارند.

تیم ملی فوتبال کشورمان با برتری قاطع مقابل عراق، کره شمالی و امارات به عنوان صدرنشین گروه D به مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های 2011 آسیا صعود کرد

منبع:خبرگزاری مهر
[ 1389/10/29 ] [ 11:27 ب.ظ ] [ شهاب صفایی ] [ نظرات ]

مردم چه میگویند ؟؟!!
می خواستم به دنیا بیایم، در زایشگاه عمومی، پدر بزرگم به مادرم گفت: فقط بیمارستان خصوصی. مادرم گفت: چرا؟...گفت: مردم چه می گویند؟!...
می خواستم به مدرسه بروم، مدرسه ی سر کوچه ی مان. مادرم گفت: فقط مدرسه ی غیر انتفاعی! پدرم گفت: چرا؟...مادرم گفت: مردم چه می گویند؟!...
به رشته ی انسانی علاقه داشتم. پدرم گفت: فقط ریاضی! گفتم: چرا؟...گفت: مردم چه می گویند؟!...
با دختری روستایی می خواستم ازدواج کنم. خواهرم گفت: مگر من بمیرم. گفتم: چرا؟...گفت: مردم چه می گویند؟!...
می خواستم پول مراسم عروسی را سرمایه ی زندگی ام کنم. پدر و مادرم گفتند: مگر از روی نعش ما رد شوی. گفتم: چرا؟...گفتند: مردم چه می گویند؟!...
می خواستم به اندازه ی جیبم خانه ای در پایین شهر اجاره کنم. مادرم گفت: وای بر من. گفتم: چرا؟...گفت: مردم چه می گویند؟!...
اولین مهمانی بعد از عروسیمان بود. می خواستم ساده باشد و صمیمی. همسرم گفت: شکست، به همین زودی؟!...گفتم: چرا؟... گفت:مردم چه می گویند؟!...
می خواستم یک ماشین مدل پایین بخرم، در حد وسعم، تا عصای دستم باشد. زنم گفت: خدا مرگم دهد. گفتم: چرا؟... گفت: مردم چه می گویند؟!...بچه ام می خواست به دنیا بیاید، در زایشگاه عمومی. پدرم گفت: فقط بیمارستان خصوصی. گفتم: چرا؟...گفت: مردم چه می گویند؟!...
بچه ام می خواست به مدرسه برود، رشته ی تحصیلی اش را برگزیند، ازدواج کند...
می خواستم بمیرم. بر سر قبرم بحث شد. پسرم گفت: پایین قبرستان. زنم جیغ کشید. دخترم گفت: چه شده؟...گفت: مردم چه می گویند؟!...
مُردم.
برادرم برای مراسم ترحیمم مسجد ساده ای در نظر گرفت. خواهرم اشک ریخت و گفت: مردم چه می گویند؟!...
از طرف قبرستان سنگ قبر ساده ای بر سر مزارم گذاشتند. اما برادرم گفت: مردم چه می گویند؟!... خودش سنگ قبری برایم سفارش داد که عکسم را رویش حک کردند.
حالا من در اینجا در حفره ای تنگ خانه کرده ام و تمام سرمایه ام برای ادامه ی زندگی جمله ای بیش نیست: مردم چه می گویند؟!...
مردمی که عمری نگران حرفهایشان بودم، لحظه ای نگران من نیستند

[ 1389/10/29 ] [ 09:19 ق.ظ ] [ شهاب صفایی ] [ نظرات ]

منبع:خبرگزاری مهر

گزارش خبرنگار مهر از قطر/
پانزده سال نبرد تکراری ایران و کره‌جنوبی‌ در آسیا/ نوبت به ایران رسید!
در حالی که پیش بینی‌ها از رویارویی تیم‌های ملی فوتبال ایران و استرالیا در مرحله یک چهارم نهایی پانزدهمین دوره رقابت‌های جام ملت‌های آسیا حکایت می‌کرد، استرالیا با پیروزی برابر بحرین صدرنشین گروه سوم شد تا تیم ملی کره‌جنوبی بازهم حریف ایران در این مرحله شود.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به دوحه قطر، خبرنگارانی که در تمام روزهای گذشته از بازیکنان و سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان سئوال می کردند که بیشتر دوست دارند در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا با کدام تیم روبه‌رو شوند، با این نیت که استرالیا حریف ایران خواهد بود راهی ورزشگاه السد شدند تا در مورد دیدار برابر ایران با بازیکنان استرالیا گفتگو کنند.

اما کیلومترها دورتر در ورزشگاه الغرافه تیم ملی کره جنوبی که تصور می شد به راحتی بتواند با گل‌های پرشمار هند را شکست دهد با دریافت یک گل از این تیم نه چندان مطرح و پیروزی 4 بر یک عملا به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک چهارم نهایی شد تا مثل چهار دوره گذشته جام ملت‌ها در این مرحله حریف ایران شود.

تیم ملی فوتبال کشورمان نخستین بار در سال 1996 در مسابقات جام ملت‌های آسیا در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف کره جنوبی رفت که در آن رقابت‌ها شاگردان محمد مایلی کهن با برتری 6 بر 2 برابر کره نتیجه بیادماندنی را رقم زدند و هر چند قهرمان نشدند اما بهترین دوره حضور کشورمان در جام ملت‌ها را رقم زدند.

اما چهار سال بعد تیم تحت رهبری جلال طالبی که تیم پرحاشیه‌ای هم بود در مرحله یک چهارم نهایی برابر کره جنوبی قرار گرفت و 2 بر یک شکست خورد . در آن بازی دفع ناقص علی دایی فرصت را در اختیار کره‌ای‌ها قرار داد تا به گل پیروزی برسند.

در مسابقات جام ملت های 2004 شاگردان برانکو ایوانکوویچ در سالی که شایستگی کسب عنوان قهرمانی را داشتند در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف کره جنوبی رفتند و با درخشش علی کریمی به پیروزی 4 بر 3 دست یافتند تا به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنند.

در مسابقات جام ملت‌های سال 2007 این بار هم تیم ملی ایران با هدایت امیر قلعه نویی در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تیم ملی کره جنوبی رفت و با وجود تساوی در وقت‌های معمول و اضافه، در ضربات پنالتی نتیجه را 4 بر 2 به حریف آسیای شرقی خود واگذار کرد و حذف شد.

حالا ایران و کره جنوبی دوباره به هم رسیده‌اند و این بار در سال 2011 و در جام ملت‌های پانزدهم به میزبانی قطر. نوبت گردشی پیروزی ایران و کره جنوبی از سال 1996 تاکنون حکایت از آن دارد که این بار نوبت ایران است که در این بازی به پیروزی برسد و راهی مرحله نیمه نهایی شود.

شاید برخی از اهالی فوتبال دوست داشتند تیم ملی ایران در این مرحله با استرالیا روبه‌رو شود اما برای تیمی که می خواهد قهرمان آسیا شود نباید مهم باشد که در چه مرحله‌ای با چه حریفی روبه‌رو می شود. شاگردان افشین قطبی اگر می خواهند قهرمان آسیا شوند باید کره جنوبی را بزنند و بعد هم برنده قطر و ژاپن را شکست دهند و به فینال بروند.


منبع خبر:http://www.mehrnews.com/fa


[ 1389/10/29 ] [ 01:18 ق.ظ ] [ شهاب صفایی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

آدرس وبلاگ های همكار:
http://analia2012.blogfa.com
http://www.roomfa.ir/login.php


نویسندگان
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نظر سنجی
كدامیك را بیشتر می پسندید


موضوعات وب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

سیب تم

سیب تم


دریافت كد ساعت

سیب تم

سیب تم

قالب وبلاگ

سیب تم

سیب تم


Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگر


سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ
Susa Web Tools
Susa Web Tools
Susa Web Tools
Susa Web Tools
سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ
SusaWebTools